У Харкові затримали ДАІшників - контрабандистів

Наприкінці минулого тижня через пункт пропуску «Журавлівка» три співробітника ДАІ намагалися провезти до Росії контрабанду - ліфтові реле. Проте на кордоні їх затримали співробітники спецпідрозділу «Альфа».

Троє співробітників обласного управління ДАІ в той день були на чергуванні. Близько пункту пропуску вони залишили службові автомобілі, пересіли у два приватних, які були завантажені реле для ліфтового обладнання.

 Як тільки міліціонери перетнули пункт пропуску, співробітники спецпідрозділу «Альфа» відкрили вогонь у повітря і за допомогою спецзасоби «Кактус» зупинили машини. Всі троє співробітникі ДАІ були затримані.

Цю інформацію підтвердили і в обласному управлінні МВС. Як розповів заступник начальника обласного УВС Андрій Стародубцев, троє учасників інциденту - співробітники ДАІ - звільнені.

Також звільнені командир їх взводу та заступник командира батальйону. Заступника начальника обласного управління ДАІ Юрій Черняк попереджений про неповну посадову відповідність, а начальнику Харківського обласного управління ДАІ Ігорю Швидкому оголошено сувору догану.

16.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250