МВС пропонує скасувати талон до водійських прав

Міністерство внутрішніх справ України підготувало законопроект про скасування талона до посвідчення водія, оскільки необхідності в його використанні вже давно немає.

Про це повідомили в Департаменті зв'язків з громадськістю МВС України.

Так, законопроектом передбачено внесення змін до ст. 15 закону України Про дорожній рух. За новою редакцією, право водія на керування транспортним засобом підтверджується лише водійським посвідченням.

Також відповідні зміни щодо заходів адміністративного впливу за відсутність у водія талона до посвідчення планується внести до окремих статей Кодексу України про адміністративні порушення.

Такі дії необхідні для поступового приведення законодавчої бази України у сфері безпеки дорожнього руху до світових стандартів і дозволять зменшити кількість документів, необхідних водієві для керування транспортним засобом.

Як повідомлялося, всі сім видів водійських посвідчень, що існують в України, будуть діяти всередині країни безстроково, і нове посвідчення, що обмежує термін дії прав, необхідно буде отримувати тільки для виїзду за кордон, заявив міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

18.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250