"АвтоКрАЗ"випустив перші "шляховики"

Холдингова Компанія "АвтоКрАЗ", спільно з хорватською фірмою "Rasco", виготовила перші комбіновані дорожні машини на базі самоскида "КрАЗ-65055" колісної формули 6х4 з універсальним навісним обладнанням для зимового утримання доріг. На перші "Шляховики" КрАЗ обладнання монтувалося за участю хорватських фахівців.

Як повідомили в прес-службі "АвтоКрАЗу", комбінована дорожня машина КрАЗ-65055 "Шляховик" з снігоприбиральним і антігололеднимі обладнанням фірми "RASCO" призначена для розчищення від снігу автомагістралей і доріг населених пунктів, а також нанесення на дорожнє покриття антиожеледних реагентів, що перешкоджають обмерзанню доріг і створення на них снігового накату.

Універсальність комбінованої дорожньої машини в тому, що після зняття устаткування вона може використовуватися як самоскид або як база для іншого обладнання для утримання доріг.

Новий кременчуцький "Шляховик" обладнаний роторним розкидачем SOLID легкої модульної конструкції з резервуарами: для твердих реагентів - обсягом 9 куб.м, для рідкого реагенту - об'ємом 2800 л.

Легкий монтаж / демонтаж розкидувача на самоскидний кузов автомобіля забезпечує система опор Ro-Ro. Електронна система управління обладнанням забезпечує його роботу в автоматичному режимі і здійснює контроль параметрів роботи обладнання.

Лезо снігоприбиральної машини складається з 4 секцій, його конструкція дозволяє долати перешкоди заввишки до 6 см в "плаваючому" режимі без участі водія. Він оснащений допоміжними колесами, змінними сталевими ножами, бордюрними відбійниками і антисніговим захистом кабіни автомобіля. Системи нахилу і повороту відвалу дозволяють проводити очищення снігу лівої і правої сторін дороги під кутом 30 і 36 градусів.

За умовами виграних компанією тендерів, перші 20 "Шляховиків" будуть виготовлені протягом лютого-березня цього року.

18.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250