Могильов: "Через скандальне відео може постраждати все керівництво ДАІ"

Інтернет-спільноту підірвав черговий ролик, в якому бердянські правоохоронці видають «професійні секрети». На відео керівництво бердянського відділу ДАІ на ранковій оперативці зачитує план роботи. У кадрі - начальник взводу Бердянського відділу ДАІ В'ячеслав Федоров - він слухає.

А от хто каже, не видно - голос звучить за кадром. Імовірно, це начальник Бердянського відділу ДАІ Станіслав Сидоренко. Розмова йде жорстка. Помри, але зроби. У виразах начальство не соромиться: міцне слівце, ні-ні, та й проскочить. У бердянському відділі ДАІ не заперечують, що отримували зверху подібні плани. Але запевняють, що було це кілька місяців тому, а значить, відео - старе.

- Це відео було знято близько року тому, - говорить прес-офіцер Бердянського міського відділу ДАІ Олександр Фурса. - Тоді для посилення порядку на дорогах вищим керівництвом дійсно були надіслані плани щодо порушень. У той день потрібно було скласти 36 протоколів. Приховану зйомку в ДАІ приписують вже звільненому зі служби постовому: мовляв, міг розмістити відео в мережі з-за якоїсь особистої образи.

18.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250