У Києві відкрили бюро скарг на водіїв маршруток

«Накапати» на хамство в маршрутці можна в будь-який час за номером 15-51. У call-центрі мерії, яка приймає такі скарги і передає в главк транспорту, сказали, що на маршрутки скаржаться кожен день.

 «І кожен оператор приймає їх по 2-3 рази на день. В основному, вимагають розібратися з водіями, які, не дочекавшись виходу всіх пасажирів, рушають з місця; на довге очікування на зупинках; куріння в салоні і запах спиртного від водія », - розповіла оператор Любов. Є й оригінальні скаржники. Одна пані, наприклад, хотіла звільнити водія маршрутки за те, що він до неї звернувся на «ти», а інша була обурена, що по радіо крутили «Таганку».

Оператори кажуть, що перевізникам повідомили про скарги, і більше їх не було. Але голова міської організації роботодавців-перевізників «Столиця» Валерій Липецький стверджує зворотне. «Жоден перевізник, наскільки я знаю, ніяких скарг не отримував. Мерія має право тільки достроково розірвати договір з перевізником. Для цього потрібно 3-5 серйозних порушень, в числі яких - паління водія за кермом, запах спиртного від водія або порушення ним правил дорожнього руху », - сказав  Липецький.

Разом з тим, юристи кажуть, що відповісти чи відреагувати на проблему повинні протягом 30 днів. Щоправда, за словами юриста Юрія Мухіна, якщо дзвінок на «гарячу лінію» пройшов вхолосту, претензії до мерії не пред'явиш - проблема може бути дуже глобальною.

17.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250