Даішники розповіли, про що їм пишуть в SМS

Минув тиждень з тих пір, як облДАІ беруть SМS з скаргами водіїв. Нагадаємо, така послуга з'явилася за дорученням міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, щоб поліпшити роботу даішників.

У кожному регіоні ввели спецномер телефону, на який, власне, водій може написати есемеску (на столичних даішників можна скаржитися за номером 063-768-2020, по інших регіонах - номери можна знайти на сайтах облуправлінь).

За словами заступника начальника чергової частини УДАІ Дніпропетровської області Віталія Гурова, в добу до них приходить у середньому 10-15 повідомлень: "Скарг на працівників ДПС поки не було, - каже нам Віталій Вікторович. - Ви ж наших людей знаєте - пишуть все підряд. У основному, звичайно, це повідомлення інформативного характеру: стан проїжджої частини, затори на дорогах, ожеледь.

Такі повідомлення ми приймаємо, передаємо інформацію у відповідну службу. Бувають скарги, з якими нічого зробити не можна. Наприклад, вчора написали: "Не згоден з режимом роботи світлофора у ТЦ "Метро". У нього певне пропускна здатність за ГОСТом, і ми з цим нічого не зробимо. А є зовсім веселуни - передають нам привіти або пишуть:" ДАІ! Свавілля на дорогах!", Причому не зі свого номера, а з інтернету. Звичайно, такі повідомлення не розглядаються". Гуров запевняє, що, якщо хтось поскаржиться на депеесніка, скарга буде розглянута: "На розгляд надається 30 діб, але думаю, що з звернувшимся зв'яжуться раніше".

У Львівській області послуга працює три дні, і поки прийшло тільки 4 sms. Одна з них: "Допоможіть, я зламався". І ДАІ відправила своїх співробітників допомогти. А по телефону гарячої лінії Київського управління ДАІ нам повідомили, що за тиждень прийшло 39 повідомлень, наприклад: "Не зрозумів, куди мені відправили штраф", або "Не вважаю, що я порушив", але після складання протоколу оскаржувати його людина повинна за законом , і есемесками тут вже справу не вирішиш.

17.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250