ЗАЗ Lanos з "автоматом" буде на $ 1200 дорожче

У другій половині 2011 року Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ) приступить до випуску автомобіля ЗАЗ Lanos з автоматичною коробкою передач.

Про це повідомив голова правління ЗАЗу Микола Євдокименко на презентації автомобіля ЗАЗ Forza.

Автоматом будут оснащуватися Lanos з двигуном об'ємом 1,4 л. Новинка буде на $ 1200 дорожче аналогічної версії з "механікою".

"Ми працюємо над автомобілем з автоматичною коробкою передач і плануємо його появу у другому півріччі 2011 року. Що стосується вартості і різниці у вартості між "автоматом" і "механікою" тут є питання які не завжди прийнятні для споживачів і продавців. Вартість автомата досить висока і для авто класу "С" це стає досить великим додатковим навантаженням до вартості і роздрібною ціною", - пояснив М. Євдокименко.

Разом з тим, ЗАЗ планує розширити виробництво двигунів для Lanos. Зокрема автомобіль отримає агрегати об'ємом 1,6 л., виробництва Запорізького автозаводу, а також об'ємом 1,5 л., якими комплектуються ЗАЗ Forza. Ці двигуни виробляються на Мелітопольському моторному заводі і відповідають стандартам Євро 4.

Крім того, компанія має намір і далі брати участь у забезпеченні інвалідів бюджетними автомобілями за держзамовленням. Замість знятого з конвеєра ЗАЗ "Славута", автозавод готовий з 1 травня випускатися модель Sens для водіїв з обмеженими можливостями.

У бюджеті України на ці цілі передбачено близько 80 млн. грн. що дорівнює вартості приблизно 2500 Sens.

18.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250