В Одесі даішникам вручали Секрети української мови

В Одесі з нагоди Міжнародного дня рідної мови активісти партії Християнсько-демократичний союз провели на вулицях обласного центру акцію з роздачі працівникам ДАІ книги Святослава Караванського Секрети української мови.

Як повідомив заступник голови Одеської обласної організації ХДС Валерій Лісовський, "у такий спосіб активісти партії намагаються поглибити знання державної мови працівниками органів внутрішніх справ Одеси".

Спонукав їх до проведення цієї акції факт ігнорування державної мови при виконанні службових обов'язків з боку працівників міської ДАІ, перш за все екс-інспектора Олександра Швеця.

Втім, "далеко не всі інспектори ДАІ, з якими довелося зустрітися з нагоди свята рідної мови, позитивно сприйняли нашу гуманітарну ініціативу, - зазначив Лісовський, - проте нас це не здивувало. Крім того, керуємося одним з основоположних принципів партії, згідно з яким в Україні , як наказує Основний закон, має бути одна державна мова - українська. І кожен державний службовець повинен нею добре володіти ".

За словами Лісовського, місцева організація ХДС також передала понад ста книг в бібліотеки Одеської області.

21.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250