Міліція затримала водія, який відкрив стрілянину в центрі Києва

Співробітники Подільського управління міліції Києва минулого тижня затримали чоловіка, який влаштував стрілянину після ДТП.

Як йдеться у повідомленні МВС, близько опівночі, 16 лютого, на Подолі між двома водіями виник конфлікт. Так, водій мікроавтобуса Volkswagen не поділив дорогу з автомобілем Dodge. Як наголошується в повідомленні, зіткнення було незначним, проте водій Dodge без всяких розмов дістав пістолет для відстрілу гумових куль, зробив кілька пострілів у водія Volkswagen, після чого втік.

Подільська міліція, провела необхідні оперативні заходи, отримала всі дані на особу, яка вчинила злочин. Таким чином, було встановлено, що водій Dodge - мешканець столиці, охоронець за професією - залишив Київ наступного дня після стрілянини. Як стало відомо міліції, зловмисник перебував у Криму. Пізніше чоловік повернувся до столиці, де і був затриманий.

Причетність до злочину затриманий визнає, однак, наполягає на своїй версії події. Його свідчення з дійсністю не збігаються. Зараз киянин затриманий в порядку ст. 115 Кримінально-процесуального кодексу України за підозрою у скоєнні злочину і перебуває під арештом.

Триває слідство.

22.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250