Комунальникам доручили за добу прибрати столичні дороги від снігу

За одну добу комунальні служби столиці мають привести місто в ідеальний стан. Про це сказав перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Як повідомили у прес-службі столичної мерії, про це заступник мера сказав під час засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

У зв'язку з ускладненням погодних умов, під час засідання обговорювалися заходи, які необхідно прийняти для забезпечення життєдіяльності населення та сталого функціонування міського господарства.

"Двірники працювали з п'ятої ранку, а дорожні служби - всю ніч, проте сьогодні залишається ще багато недоліків. Необхідно посилити роботу в цьому напрямку і мобілізувати транспорт для вивезення снігу. За одну добу ми повинні привести місто в ідеальний стан, як це належить бути столиці ", - зазначив Мазурчак.

Він додав, що роботу комунальників контролюють інспектори профільного управління. За звітний день вони вручили 93 попереджувальних приписи з вимогою забезпечити прибирання закріпленої території від снігу і склали 16 протоколів про адміністративні правопорушення.

22.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250