"Богдан" буде продавати в Україні "Lifan"

Корпорація "Богдан" і китайська "Chongqing Lifan Industry" (Group) підписали довгостроковий контракт на ексклюзивну дистрибуцію всього модельного ряду автомобілів "Lifan" в Україні.

 Вже у другому кварталі поточного року в торгово-сервісній мережі "Богдана" почнуться продажі і обслуговування автомобілів. Про це повідомив керівник прес-служби "Богдана" Сергій Красуля.

"Китайський автопром стрімко розвивається. Крокуючи в ногу з часом, наша компанія прийняла рішення розширити власний портфель брендів. Ми впевнені - автомобілі" Lifan "будут користуватися великим попитом в українського споживача", - зазначив керівник проекту "Lifan" експортно-імпортної компанії у складі корпорації Ігор Ткаченко.

Планом продажів на поточний рік передбачено реалізацію близько 750 авто під брендом "Lifan". Надалі продажі будуть рости відповідно до ринкової кон'юнктури.

"У переліку обговорюваних питань з китайським партнером, головне місце займає питання розширення ринків збуту на території країн СНД", - зазначив І. Ткаченко.

Необхідно відзначити, що до цього часу корпорація "Богдан" залишалася єдиною компанією серед основних операторів автомобільного ринку України, яка не мала в портфелі китайського бренду легкових авто.

Заснована в 1992 році, "Промислова група Lifan" є одним з найбільших приватних підприємств Китаю. Спеціалізується на виробництві мотоциклів (виробник N2 двигунів до мотоциклів у світі), легкових автомобілів, автобусів, генераторів і силових агрегатів.

Серед конкурентів "Lifan" на українському ринку у "В" класі: "Chery Kimo", "Chevrolet Aveo" (Hatch) (обидві представляє корпорація "УкрАвто") в "З" класі: "Zaz Lanos", "Zaz Forza" ( представляє корпорація "УкрАвто"), "Geely MK" (представляє група компаній "АІС"), "Renault Logan", в "С-High": "Chery Elara", "Geely FC".

Нагадаємо, на початку лютого корпорація "Богдан" оголошувала про наміри розширити продуктовий портфель.

Корпорація "Богдан" заснована в лютому 2005 року. На сьогоднішній день "Богдан" має виробничі потужності, що дозволяють виробляти до 9 000 автобусів та тролейбусів на рік в усіх класах: від особливо малого до особливо великого, 15 000 вантажівок і 120 000 - 150 000 легкових авто.

22.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250