В Україні запустили програму з утилізації автохлама

З 1 березня Група компаній "АІС" запускає на всій території України фірмову програму утилізації комерційних і вантажних автомобілів.

Зокрема, за її умовами, власники старих комерційних і вантажних автомобілів зможуть обміняти їх на нові автомобілі марки ГАЗ із знижкою. Про це сьогодні, 22 лютого, повідомили представники компанії.

Пілотний проект програми утилізації був запущений 15 лютого в 10 містах України, а з 1 березня проект стартує по всій Україні і завершиться 30 квітня.

Згідно з умовами, для того щоб придбати новий автомобіль у рамках програми можна здати на утилізацію старий автомобіль будь-якої марки і будь-якої країни виробника. Після чого надається знижка на новий автомобіль сімейства "ГАЗель" або "Соболь".

Зокрема, для автомобілів, які вироблені до 2002 р.в. (включно) розмір знижки становить 13 000 гривень (з ПДВ), а для автомобілів, які вироблені з 2003 р.в. - 18 000 гривень (з ПДВ).

Також покупець додатково отримує всю суму грошей від здачі в лом автомобіля з пробігом. Приміром, за даними "АІС", під час здачі на металобрухт авто масою 2 т., при існуючій ціні брухту чорного металу, (від 2000 грн. За 1 т.) сума компенсації складе близько 4000 грн.

За умовами, в програмі утилізації мають право приймати участь як фізичні, так і юридичні особи. На утилізацію можна здати комерційний або вантажний автомобіль (вантажні бортові або суцільнометалеві або інші фургони, мікроавтобуси) з будь-яким пробігом повною масою від 2,5 до 8,5 тонн будь-якої марки і будь-якої країни виробника.

Здаваний автомобіль повинен бути укомплектований основними вузлами і номерними агрегатами, а саме: кузов, двигун, шасі. Крім того, покупець повинен безперервно володіти автомобілем не менше 6 місяців, від дати здачі його в пункт утилізації.

У компанії підкреслили, що власник автомобіля з пробігом і покупець нового автомобіля зі знижкою повинні бути ідентичними, у противному випадку знижка не надається.

22.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250