Мінтранс моніторить порушення правил проїзду залізничних переїздів

За дорученням заступника Міністра інфраструктури Україні Костянтина Єфименка, Міністерство інфраструктури спільно з Укрзалізницею здійснює моніторинг порушень водіями правил проїзд залізничних переїздів, які можуть призвести до ДТП.

Про це повідомило агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу відомства. Дані про такі випадки, зокрема, водіїв-порушників, з фотоілюстраціями постійно оприлюднюються на сайті Міністерства інфраструктури України у рубриці «Порушення безпеки на переїздах». Таке нововведення викликано тим, що нині складається загрозлива ситуація зі станом забезпечення безпеки дорожнього руху на залізничних переїздах. Про тяжкість наслідків свідчать аварії, які сколихнули громадськість в кінці минулого року.

12 жовтня 2010 в селі Городище г.Марганца Дніпропетровської області на нерегульованому залізничному переїзді водій автобуса БАЗ-А079.10, перевозячи пасажирів за міським маршрутом «міська поліклініка - с. Городище », грубо порушив правила проїзду залізничних переїздів, виїхав на залізничний переїзд, внаслідок чого сталося зіткнення з потягом. У результаті цієї аварії 45 осіб загинули та 8 отримали травми різних ступенів тяжкості.

Через два дні після трагічних подій у Марганці, на Київщині в селі Тарасівка водій швидкої допомоги, рухаючись до центральної районної лікарні, виїхав при працюючій звукової та світлової сигналізації і під опускання шлагбаумів. Внаслідок цього він в'їхав у пасажирський потяг: троє людей загинули на місці події, один отримав травми.

Однак, незважаючи на ці події, водії транспортних засобів продовжують порушувати правил дорожнього руху під час проїзду залізничних переїздів - виїжджають на переїзд на заборонний сигнал світлофора. Приміром, за підсумками вибіркової перевірки дотримання водіями правил проїзду залізничних переїздів всього за кілька днів, зафіксували три випадки, які могли б призвести до ДТП з тяжкими наслідками.

23.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250