Короткострокові поліси «автоцивілки»відмінено

Через півроку короткострокові поліси «автоцивілки» більшість вітчизняних автомобілістів оформити вже не зможе.

Дане нововведення зумовлене прийнятим в кінці лютого законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплатах страхового відшкодування». Зокрема вищезазначеним документом внесені поправки в закон «Про обов'язкове страхування», одна з яких - обмеження можливості укладення короткострокових полісів «автоцивілки». У найближчому майбутньому такі поліса зможуть оформити тільки на: незареєстровані ТЗ (до постановки на облік), тимчасово зареєстровані (до постійної реєстрації) та ТЗ закордонних країн (на час їх перебування в Україні). Вітчизняні власники всіх інших транспортних засобів зможуть укласти договір «автоцивілки» терміном не менше 1 року.

За словами директора Моторного (транспортного) страхового бюро України Володимира Романишина дане нововведення було прийнято для того, щоб виключити махінації зі страховими полісами - короткострокові поліси часто оформлялися хитрими автовласниками для того щоб пред'явити «автоцивілку» в ДАІ при проходженні техогляду та реєстрації ТЗ.

Втім, при внесенні змін були враховані й інтереси власників ТЗ, які користуються ними тільки в певний сезон року (скутеристи, дачники і т.п.) - у договорі може бути зазначений період використання транспортного засобу (але не менше 6 місяців). Таким чином, подібним особам поліс обійдеться дешевше.

23.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250