Дорожній контроль оскаржив арешт свого активіста

Громадська організація Дорожній контроль оскаржила в Апеляційному суді Одеської області рішення Приморського райсуду Одеси, який засудив активіста організації Дмитра Говердовского до п'яти діб адмінарешту.

Про це повідомив представник Дорожнього контролю Вадим Гадзіра.

За його словами, відповідна апеляційна скарга була передана до суду 21 лютого.

У ній Дорожній контроль просить суд визнати незаконним і скасувати рішення Приморського райсуду Одеси, який визнав Говердовского винним у правопорушенні, передбаченому статтею 185 Кодексу про адміністративні порушення (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі співробітника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця ).

Також Дорожній контроль оскаржив у Приморському райсуді Одеси протокол ДАІ про притягнення Говердовского до адміністративної відповідальності за статтею 126 Кодексу про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобами особами, які не мають відповідних документів або не пред'явили їх для перевірки), за яким з активіста організації стягнули штраф.

Громадська організація звертає увагу суду на те, що, на її думку, співробітники ДАІ самі затерли прізвище в довіреності на управління транспортним засобом Говердовского, щоб мати привід затримати його.

За словами Гадзіри, якщо організації вдасться домогтися визнання незаконними зазначених рішення суду та протоколу ДАІ, то після цього будуть інші позови до суду про відшкодування моральної шкоди.

Як повідомлялося, 12 лютого Приморський райсуд Одеси засудив до 5 діб адміністративного арешту (до 17 лютого) Говердовского за відмову надати ДАІ документи, що підтверджують право на водіння автомобілем.

Керівник Одеського відділення громадської організації Дорожній контроль Вадим Гадзіра висловив припущення, що таким чином активістам Дорожнього контролю, в тому числі Говердовскому, мстять за звільненого зі служби в ДАІ одеського інспектора Олександра Швеця, який у розмові з іншим активістом Дорожнього контролю В'ячеславом Мeдвeдевим назвав державну мова " телячою мовою ".

23.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250