Глава Дорожнього контролю: Замість того, щоб виписати штраф, даішники пропонують водіям придбати книжку

Керівник правозахисної організації Дорожній контроль, активісти якої оприлюднили низку скандальних відео про службу співробітників ДАІ, Ростислав Шапошников повідомив, що в даний момент увагу його правозахисної організації залучили "схеми незаконного заняття бізнесом в Департаменті ДАІ".

"Зараз на нашому сайті публікується інформація про те, як Державтоінспекція, Департамент, займається бізнесом: публікує книжки і поширює насильницьким чином, щоб їх купували і водії та інспектора на місцях. Таким чином, вони заробляють гроші", - повідомив Шапошников під час передачі Вечір з Микола Княжицький в ефірі ТВі.

"Якщо виникає якась зачіпка, то буває навіть, що (інспектори) пропонують не виписувати штраф, щоб купили книжку, оскільки їм ці гроші потрібно потім перераховувати на Київ. Це було і при Коломійцю, і при сьогоднішньому керівництву Департаменту ДАІ", - додав він.

Разом з тим Шапошников розповів, що поки що його організація проходить юридичну реєстрацію Дорожній контроль працює у формі громадського проекту. Він підкреслив, що Дорожній контроль є організацією волонтерів і працює на безоплатній основі. "Ми робимо все це безкоштовно. Кожна наша людина працює, а у вільний від роботи час він займається дорожнім контролем. Це чиста громадянська діяльність, не пов'язана з фінансами і прибутком", - відзначив Шапошников в ефірі ТВі.

Крім того, він спростував думку про те, що його організація бореться з конкретним чиновником у МВС, щоб добитися його зсуву з посади. "Обговорювалося навіть думка, що я хочу стати міністром МВС і тому я почав працювати ... Насправді це не так. Коли я створював Дорожній конроль, таких ідей не виникало. Ні цілей політичних, це абсолютно громадянська діяльність", - запевнив він.

Нагадаємо, на початку тижня ЗМІ повідомили, що Управління Державтоінспекції в Полтавській області розробило Довідник для інспекторів дорожньо-патрульної служби, який містить поради, як слід чинити інспектору при виникненні конфлікту з водієм.

25.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250