На київському вокзалі затримали таксистів-клофелінщіків

На залізничному вокзалі Києва затримано двох таксиста, які підмішували клієнтам клофелін, а потім грабували їх.

Як розповів начальник Центру громадських зв'язків ГУ МВС України в Київській області Микола Жукович, після затримання таксисти зізналися у скоєнні злочинів.

За їх словами, вони стежили на вокзалі за пасажиром, який перебував у стані алкогольного сп'яніння. Таксисти підійшли до нього з пропозицією за невеликі гроші доставити в потрібний населений пункт, і непомітно додали в спиртне клофелін.

Вони також повідомили, що крім них, діють й інші колеги-перевізники не лише на столичному вокзалі, але і в інших містах України.

Як зазначив Жукович, приводом для затримання вказаних осіб стала смерть чоловіка, жителя Сімферополя, який їхав з Криму через Київ з метою працевлаштування в США.

Пасажира без свідомості залишили біля кладовища за межами столиці. У нього забрали гроші та мобільний телефон, чемодан і документи залишили поруч із тілом.

За словами начальник ЦГЗ, розтин тіла потерпілого показав, що в його організмі присутній клофелін.

Зараз затримані перевіряються на скоєння інших подібних злочинів.

Міліція звертається до всіх, хто міг стати жертвами зловмисників, звертатися із заявами до правоохоронних органів за телефонами 272-21-23; 271-64-63.

Також в міліції Київської області відзначили, що подібного роду дії таксистів у відношенні клієнтів зафіксовані і в столиці Російської Федерації.

24.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250