Автомобіль року в Україні 2011: Головний приз Skoda Fabia знайшов свого власника!

У «1-му Автоцентрі Skoda» відбувся фінальний етап Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2011». Самому везучому її учаснику вручили ключі від нової Skoda Fabia.

Нагадуємо, що Skoda Fabia дісталася Руслану Миронюка з Києва. Як розповів Руслан, голосуючи за «Автомобіль року 2011», він навіть не думав, що виграє машину, лише хотів висловити свою думку про нові моделі. Дзвінок із студії 1-го Автомобільного телеканалу, в ефірі якого проводився розіграш призів, застав його в самий розпал робочого процесу і він навіть не відразу зрозумів, про що йдеться. Усвідомлення прийшло пізніше, коли родичі й друзі, побачивши сюжет по телевізору, стали обривати телефон.

«Цікаво, - каже Руслан, - що виграш автомобіля - ніби продовження білої смуги в моєму житті. У мене недавно народилася дочка, пощастило з покупкою квартири, а тут ще й машина! Може бути, мені варто купити лотерейний квиток? - Сміється Руслан. - А іншим учасникам акції, тим, які залишилися без призу, скажу: голосуйте - і вигравайте! Все було чесно, всупереч поширеним розмовам ».

24.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250