Перекриття вулиць для проїзду Януковича - міжнародна практика - Ганна Герман

Днями Ганна Герман заявила, що при перекритті вулиць для проїзду Януковича влада користується міжнародною практикою. Мовляв, в інших країнах також перекривають дороги, змушуючи простих смертних чекати, поки проїде шеф країни.

Однак,  звернувшись в п'ять європейських посольств із проханням роз'яснити, чи обмежують в цих країнах рух транспорту для проїзду глав держави. Результат опитування виявився вельми передбачуваним:

"Такої практики як перекриття руху транспорту в Лондоні для здійснення пересування кортежу прем'єр-міністра в звичайному робочому режимі, не існує", - повідомили в посольстві Великобританії.

"При звичайному пересуванні автомобіля президента чи прем'єр-міністра Чеської Республіки та автомобіля охорони, який, як правило, супроводжує цих осіб, вулиці в Празі не перекриваються. Автомобілі вищих осіб держави рухаються в нормальному дорожньому потоці, і якщо необхідно швидко дістатися на певне місце, застосовують звукові та візуальні сигнали ...", - відповіли в посольстві Чехії.

У посольстві Франції повідомили, що замість практики суцільного перекриття вулиць поліція вживає заходів "відповідності оцінки рівня загрози та обраного маршруту".

"Я маю честь повідомити, що в Стокгольмі не здійснюється перекриття вулиць при пересуванні в робочому режимі прем'єр-міністра або його величності Короля Швеції", - йдеться в листі за підписом заступника посла Мортена Енберга.

"Повідомляємо, що перекриття вулиць у Німеччині для пересування політиків здійснюється виключно у випадках пересування колон автомобілів з іноземними державними гостями високого рівня", - йдеться в листі посольства ФРН в Україні за підписом першого секретаря Тані Байєр.

24.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250