ДАІ: Немає документів, що дозволяють порушувати правила дорожнього руху

Державтоінспекція запевняє, що не існує жодного офіційного документа, який би давав право водієві уникати відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, працівники ДАІ докладають чимало зусиль, щоб окремі водії не використовували різні документи, серед яких різноманітні картки, перепустки, візитки керівників державних органів влади з незаконним проханням сприяти в безперешкодному пересуванні.

ДАІ запевняє, що відносно порушників правил дорожнього руху складаються протоколи, а так звані "спецпропуски" вилучаються.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що рядові співробітники одеської ДАІ отримали нові списки з номерами "недоторканних" авто. У списку - імена перших осіб міста та області. За словами одного з інспекторів ДАІ, такі списки були завжди і оновлюються з приходом нової влади. Зазначені машини заборонено зупиняти для перевірки документів та стану водія. Навіть якщо таке авто порушує ПДР (крім ДТП), даїшник зобов'язаний цього "не помітити".

24.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250