На український ринок виходить кросовер з «автоматом» за $ 11 000

Корпорація «Богдан» закінчує випробування cross-універсала Богдан 2111 Cross і готується до його серійного виробництва на черкаському заводі.

Відмінними рисами Богдан Cross стане збільшений до 195 мм кліренс, посилена підвіска, а також інші бампера, решітка радіатора, накладки на арки, змінений салон. Такий автомобіль надійде в продаж у виконанні з механічною КПП, а також з безступінчатим «варіатором» європейського виробництва.

Головною конкурентною перевагою Богдан Cross стане ціна, адже вартість авто буде починатися з 10 000 доларів, а версія з «автоматом» буде всього на 1000 доларів дорожче.

Перші автомобілі надійдуть до дилерської мережі вже в травні. Найдоступніший cross-універсал буде представлений на ринку вже під брендом «Богдан».

За основу нового кросовера був узятий універсал Lada-111, який зараз виробляють на заводі «Богдан» у Черкасах. Кліренс був збільшений до 195 мм. У зв'язку з цим, була посилена підвіска, встановлені інші пружини і амортизатори.

Зовні Богдан Cross також відрізняється. Спереду з'явився бампер нової форми, в який інтегровані круглі протитуманні фари. З'явилася нова облицювання радіатора. Над колісними арками з'явилися пластикові розширювачі.

У салоні з'явиться мультимедійна система з ЖК-екраном, на який можна вивести відео, навігаційну карту, або меню аудіосистеми, телефонні номери і т.п. Автомобілі отримають Bluetooth. У комплектації будуть доступні електропідйомники всіх вікон, підігрів сидінь, електроуправління і підігрів дзеркал.

На Богдан 2111 Cross будуть встановлювати і безступінчатий варіатор європейського виробництва. У цьому випадку на приладовому щитку з'явиться індикація включеного положення КПП традиційного виду: P, R, N, D.

Перед серійним виробництвом автомобіль ще будуть доопрацьовувати і він, обов'язково, отримає незначні зміни.

25.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250