Даішник привласнював собі штрафи

У Луганській області співробітники СБУ спільно з обласним підрозділом внутрішньої безпеки МВС викрили інспектора ДАІ, який привласнив понад 35 тис.грн., отриманих в від громадян як штрафи.

Як повідомляє прес-служба СБУ, протягом 2009-2010 років старший інспектор дізнання ДАІ одного з районів області пропонував свої "послуги" власникам автомобілів, які не могли пройти техогляд без сплати штрафів. Громадяни передавали співробітнику міліції готівку в розмірі штрафів, а він видавав квитанції з неправдивими відомостями про те, що кошти нібито внесені на рахунки органів Держказначейства.

Співробітники СБУ і ревізори Контрольно-ревізійного управління встановили, що насправді кошти на рахунки казначейства не перераховувалися, а штрафи за підробленими платіжними документами списувалися безпідставно, адже вони не надходили до бюджету, а присвоювалися працівником ДАІ. Протягом двох років даішник "списав" штрафи більше 40 порушників і привласнив понад 35 тисяч гривень.

Проти зловмисника СБУ порушила кримінальну справу за ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) Кримінального кодексу України.

24.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250