Водіїв просять не виїжджати завтра в центр Києва

Керівництво КК "Київавтодор" просить водіїв не паркуватися в центрі міста і, при можливості, утриматися від поїздок по місту без необхідності, щоб мінімізувати перешкоди дорожнім службам при інтенсивному очищення вулично-дорожньої мережі від снігу. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як повідомили у комунальній корпорації "Київавтодор", у вихідні дні, коли на дорогах столиці менше автотранспорту, працівники корпорації будуть проводити роботи з очищення вулиць і вивозу снігу з доріг міста. Для ліквідації снігових завалів буде залучатися важка спеціальна дорожня техніка: автогрейдери, бульдозери, навантажувачі, самоскиди.

Велика увага буде приділятися центру Києва, враховуючи його завантаження в робочі дні. Також будуть інтенсивно очищати зупинки громадського транспорту, підходи до підземних пішохідних переходів та тротуари.

Забезпеченню організації дорожнього руху та безперебійної роботи дорожників сприятиме ДАІ міста.

Керівництво КК "Київавтодор" просить водіїв не паркуватися в центрі міста і, при можливості, утриматися від поїздок по місту без необхідності, щоб мінімізувати перешкоди дорожнім службам при інтенсивному очищення вулично-дорожньої мережі від снігу.

25.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250