Сумщина в 2011 році отримає 35 млн. грн. на ремонт місцевих доріг

Сумська область в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року отримає 35 млн. грн. з державного бюджету на ремонт місцевих доріг.

«Ми подали свої пропозиції щодо фінасірованію ремонту комунальних доріг недержавного значення на суму 35 млн грн, і вже в 2011 році їх отримаємо», - повідомив під час прес-конференції 24 січня губернатор Сумщини Юрій Чмир.

Керівник області відзначив, що на ці кошти будуть приведені в порядок об'їзні дороги траси Київ-Москва. «У 2012 році Україна очікує наплив туристів з усього світу, особливо - з Російської Федерації. Оскільки траса Київ-Москва проходить саме територією області, ремонт доріг для Сумщини - досить актульной питання », - пояснив він.

Виділені з держбюджету субвенції обласна влада спрямує також на розширення дороги по вул.Ковпака в обласному центрі. За словами Юрія Чмиря, тут дуже важка трансортная розв'язка. Після ремонту вона буде широкою і зручною для переміщення транспорту.

«У районі вулиці Ковпака ми плануємо створити цілий медичний містечко. Тут знаходяться госпіталь, обласний діагностичний центр, психоневрологічний диспансер, дитяча обласна лікарня. У планах - будівництво онкодиспансеру. У медичного містечка повинна бути своя інфраструктура, в тому числі транспортна », - зазначив губернатор.

28.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250