Банда шахраїв за чотири роки виманила $ 2,7 млн. у користувачів авто-сайтів

Громадянин Румунії Адріан Гигин (Adrian Ghighina), виступаючи в окружному суді Чикаго, визнав себе винним в інтернет-шахрайстві за попередньою змовою.

Гигин прибув до США з Румунії в 2004 році, а з 2005 по 2009 рр.. був членом банди, яка виманювала гроші у користувачів онлайн-аукціонів eBay і AutoTrader.com і сайту оголошень Craigslist.

Шахраї, більшість з яких були вихідцями з Румунії, діяли за наступною схемою. Вони розміщували на інтернет-аукціонах оголошення про продаж автомобілів і просили переможця торгів перевести гроші на рахунок в системі Western Union, відкритий під вигаданим ім'ям. Після отримання суми банда змінювала контакти і реквізити. У загальній складності лже-автоторговці виманили у користувачів $ 2,7 млн.

Шахраї постійно переїжджали, і за чотири роки встигли відкрити рахунки в банках Іллінойсу, Нью-Йорка, Флориди, Арізони та округу Колумбії.

Вирок Гигину, який відповідав у банді за фінансові операції та відкриття нових рахунків, буде винесений в травні. Йому загрожує штраф в $ 250 тис. і тюремне ув'язнення на термін до 20 років. Раніше суд у штаті Флорида вже засудив румуна до двох років і трьох місяців в'язниці.

28.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250