Водійські права в Україні видаватимуть на 50 років

Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами", яке визначає, що нові посвідчення водія міжнародного зразка видаватимуться строком на 50 років.

Як повідомляє прес-служба МВС України, такі нововведення обумовлені положеннями Міжнародної Конвенції про дорожній рух, яка вимагає встановлення терміну дії посвідчення водія.

У той же час, всі національні посвідчення водія відповідних категорій, які видані до набуття чинності цієї постанови, є дійсними на території України і не підлягають обов'язковому обміну.

Нагадаємо, з 29 березня 2011 року український водіям, які будуть отримувати водійське посвідчення і мають намір у майбутньому відвідати країни учасниці Міжнародної Конвенції про дорожній рух 1968 року, знадобляться водійські документи, в яких буде визначена кінцева дата строку їх дії.

Раніше Кабінет Міністрів України запропонував обмежити термін дії посвідчення водія до 10 років. Проект відповідної постанови Кабміну був опрелюднений на сайті Департаменту ДАІ МВС України для громадського обговорення.

28.02.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250