Старі водійські права будуть дійсні в будь-якій країні, але можуть бути проблеми

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов запевнив, що водійські посвідчення українців старих зразків будуть легітимними в будь-якій країні світу навіть після 29 березня.

Про це міністр заявив 1 березня, на прес-конференції в Києві.

"Ваше водійське посвідчення дійсно в будь-якій країні світу безстроково", - сказав він, додавши при цьому, що, тим не менш, вже зараз надходять сигнали, зокрема з Росії, про те, що українські водії мають деякі проблеми з представниками російської автомобільної інспекції.

"Пояснювати якомусь співробітнику, скажімо під Псковом - важко. Може виникнути такий нюанс", - сказав Могильов.

При цьому він зазначив, що позитивно ставиться до рішення Кабміну, яким встановлено термін дії водійського посвідчення - 50 років.

За словами Могильова, таке рішення, в тому числі обумовлено і тим, "щоб збити ажіотаж в суспільстві, щоб не говорили, що з наших громадян через якийсь термін знову хочуть збити гроші".

На думку міністра, пластикове посвідчення нового зразка, в якому буде визначено іншого періоду його дії, елементарно прослужить 50 років "якщо не ламати його".

У той же час глава МВС висловив думку про необхідність переглянути процедуру отримання громадянами нових посвідчень. За його словами, щоб заощадити час можна встановити норму, яка передбачала б, що будь-який громадянин, сплативши вартість документа, може отримати його рекомендованим листом.

Нагадаємо, раніше Могилів заявляв про необхідність заміни старих водійських посвідчень для тих, хто їздить за кордон

"Обов'язковою зміни посвідчень в нашій країні ми проводити не будемо однозначно. Але тим, хто хоче виїжджати за кордон, їх треба буде міняти", - заявив Могильов.

02.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250