Біля мосту Метро у столиці почали будувати нову розв'язку

У Києві біля мосту Метро перекрили по одній смузі в кожному напрямку. Проїжджа частина на Набережному шосе вже звужена на дві смуги.

Леонід Медников, аналітик сервісу Яндекс.Пробки, говорить, що пробка на мосту Метро вже зараз довше, ніж на інших шляхопроводах через Дніпро. Остаточно розвантажити потоки зможе тільки реконструкція Поштової площі, яка розпочнеться після Євро-2012.

"Потік машин, з'їжджаючих з мосту Метро на Набережне шосе, впирається в світлофор. Щоранку тут утворюється пробка, яка розтягується далеко за межі моста Метро. Зазвичай вона починається відразу після сьомої ранку і "розсмоктується" тільки після 11:00 - довше, ніж на інших мостах ", - розповідає Леонід Медников.

На з'їзді з мосту Метро на Набережне шосе готуються будувати естакаду. По ній потік автомобілів зможе повертати в бік моста Патона без світлофора, який зараз гальмує рух по мосту. Це дозволить збільшити пропускну спроможність ділянки з шести до восьми тисяч машин на годину. Обійдеться місту перша черга розв'язки в 122 мільйонів гривень. Ці кошти вже виділені. Другою чергою - розв'язкою із заїздом на Дніпровський спуск і зі зворотнім розворотом на Набережне шосе - займуться в наступному році.

У понеділок, 28 лютого, будівельники вже огородили майданчик зеленим парканом, "забравши" по одній смузі руху в обидві сторони на Набережному шосе. За словами будівельників, всього під естакаду встановлять 11 опор. Вчора займалися бетонуванням першої. Кажуть, що до літа інші ділянки дороги перекривати не будуть. Паралельно з бурінням паль активно розбирають трамвайні колії, на місце яких вийде естакада.

Ранковий шлях з лівого на правий берег через будівництво естакади може зазнати змін. Щоправда, поки що навіть фахівці з об'їзду заторів не можуть спрогнозувати оптимальний шлях.

02.03.2011

рекламный баннер 300 на 250