"УкрАвто" продає частину польських активів

Корпорація «УкрАвто» планує продати частину землі, що належить польському активу компанії - Fabryka Samochodow Osobowych (FSO).

Керівники підприємства мають намір залишити у своєму розпорядженні 50 га землі, необхідні для виробництва. Інші 60 га будуть продані потенційному інвестору.

Раніше повідомлялося, що на даний момент корпорація Васадзе веде переговори з індійською Mahindra і китайської Chery про початок виробництва на FSO автомобілів даних компаній. Однак інформації про досягнення будь-яких домовленостей поки немає.

Також ще одне польське видання Rzeczpospolita стверджувало з посиланням на свої джерела, що представники FSO ведуть переговори з компанією Nissan про розміщення виробництва автомобілів під японським брендом у Польщі. Проте ця інформація так і не підтвердилася.

Нагадаємо, проблеми у FSO виникли через завершення партнерських відносин з американським автогігантом GM - в березні у заводу закінчилася ліцензія на виробництво автомобілів Chevrolet Aveo.

В кінці минулого року керівництво «УкрАвто» заявляло, що якщо не вдасться розмістити на FSO нове виробництво, то роботу підприємства доведеться призупинити, а більшу частину персоналу заводу (за даними на кінець 2010 року на FSO працювало близько 1,8 тис. чоловік) - звільнити.

02.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250