Наркоман убив клієнта столичної СТО і викрав його машину

У понеділок, 28 лютого, на СТО по проспекту Возз'єднання, 13 Б, в Дніпровському районі столиці в кімнаті відпочинку відвідувачі знайшли мертвим власника автомобіля Suzuki, який користувався послугами автосервісу.

Як повідомили в МВС, 43-річний киянин був убитий трьома ударами ножа в горло, після чого злочинець викрав його автомобіль. 1 березня міліція повідомила про затримання злочинця. Вбивство скоїв наркоман, якому потрібні були гроші на дозу, відзначили в МВС.

"Коли загиблий приїхав на мийку, наркоман вже сидів у кімнаті для клієнтів. Ймовірно, він спеціально затіяв сварку з чоловіком, потім вдарив його ножем і пограбував. Забрав 3 тисячі гривень та ключі від машини. Мийники не звернули увагу, що поїхав на автомобілі не господар, а його вбивця ", - розповів виданню глава прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук.

Затримали злочинця у вівторок, 1 березня, в Києві. Він їздив на автомобілі убитого в пошуках потенційного покупця.

"Я не знаю вбитого, він просто вчора заїхав помити машину, сидів у кімнаті для клієнтів, я при цьому не був присутній. Мої хлопці теж нічого не бачили. Зараз всю зміну забрали на допит, до 17. 00 ще не відпустили, мені міліція нічого не говорить ", - сказав господар мийки на Возз'єднанні (чоловік не побажав назвати своє ім'я).

Ведеться слідство.

03.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250