"КрАЗ"представив"Спецназ"

На 10-й Міжнародній виставці військової техніки IDEX-2011 (20-24 лютого), холдингова компанія "АвтоКрАЗ" представила двохосьовий автомобіль-всюдихід КрАЗ-5233ВЕ "Спецназ" колісної формули 4х4.

Як повідомили в прес-службі компанії, КрАЗ-5233ВЕ "Спецназ" - багатоцільовий повнопривідний автомобіль підвищеної прохідності, призначений для оперативної доставки особового складу військових частин, підрозділів спеціального призначення і миротворчих сил ООН, буксирування артилерійських систем калібром до 152 мм, транспортних і спеціальних причепів по всіх видах доріг і бездоріжжю.

Автомобіль може працювати в екстремальних природних, кліматичних і дорожніх умовах у діапазоні температур від-50С до +60 С на висоті до 5 тис. м над рівнем моря.

Всюдихід обладнаний системою централізованої підкачки шин, що забезпечує високу прохідність по грунтах з низькою несучою здатністю, а також лебідкою для самовитаскування і витягування різних транспортних засобів з тягою на тросу до 12 тонн. Основні вузли і агрегати можуть бути захищені локальним бронезахистом.

Цей автомобіль єдиний від України брав участь у проходженні 10 га смуги перешкод, під час подолання випробувальних споруд полігону виставки.

03.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250