Троє українців на тракторі "штурмували " кордон з Білоруссю

Українські прикордонники затримали на держкордоні з Білоруссю трьох українців, які намагалися на саморобному тракторі потрапити на територію Волинської області.

Як повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України в четвер, минулої ночі біля пропускного пункту Переброди прикордонники Луцького загону помітили, як під'їхав трактор з групою людей. Чоловіки намагалися збити замок з шлагбаума.

Затримати порушників не вдалося ні патрулю, ні прибулій групі загону реагування, ні навіть попереджувальними пострілами.

"Троє п'яних чоловіків, залишивши шлагбаум, заскочили в трактор і рвонули в об'їзд. Лише після того, як трактор проколов колеса на "кактусі" і врізався в дерево, прикордонники силою витягли з нього порушників", - відзначає прес-служба.

Порушники - троє громадян України - розповіли, що купили трактор в сусідньому білоруському селі. "Закріпивши купівлю неабиякою дозою алкоголю", вони вирушили в Україну навпростець через місцевий пункт пропуску.

У повідомленні підкреслюється, що білоруський пост Альман "трактористи" перетнули безперешкодно, попередньо зламавши замки. Білоруських прикордонників поблизу не виявилося.

В даний час затримані знаходяться в прикордонному підрозділі. Їм належить відповісти за порушення держкордону і злісний опір прикордонникам.

03.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250