Бродський і Могилів домовилися про техогляд

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов і Уповноважений Кабінету Міністрів з дерегуляції Михайло Бродський досягли взаєморозуміння в питанні реформування процедури проведення техогляду автомобілів. Про це в своєму блозі повідомив Михайло Бродський, коментуючи результати робочої наради з Міністром внутрішніх справ, яке відбулося 3 березня.

За словами М. Бродського, в ході наради було досягнуто домовленість, про те, що вже в самий найближчий час процедура техогляду буде спрощена, а також зменшено його вартість.

Уповноважений Кабінету Міністрів з дерегуляції підкреслив, що "ДАІ буде відсторонено від проведення техогляду".

Крім того, наповнення аптечки буде приведено до європейських норм, а список медикаментів в аптечці буде зменшений і їх можна буде купити у роздріб. "Водіям не потрібно буде щоразу купувати нову аптечку, а можна буде докуповувати в будь-якій аптеці необхідні лікарські засоби", - пояснив М. Бродський.

Що стосується талона техогляду, то передбачається, що він буде не пластиковий, а паперовий. "Талон техогляду коштуватиме не 180 грн, а не дорожче 10 грн. Для кожного автолюбителя - це помітна економія", - додав М. Бродський.

"Також домовилися з Могильовим відпрацювати законодавчу базу щодо скасування довіреностей - потрібно не допустити безконтрольної ситуації та не спровокувати зростання викрадення машин" - резюмував Михайло Бродський.

Нагадаємо, раніше Михайло Бродський наполягав на ухваленні законопроекту з техогляду, розробленого Держкомпідприємництва, а не МВС України.

04.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250