Київські власті оцінюють будівництво тунелю під Дніпром в 350 млн євро

Комунальне підприємство Інститут генерального плану Києва попередньо оцінює в 350 мільйонів євро будівництво автомобільного тунелю від станції метро Лівобережна до площі Перемоги в Києві.

Як повідомив начальник інституту Сергій Броневицький, більш точну суму можна буде назвати при розробці проектної документації.

У той же час начальник Головного управління архітектури та містобудування КМДА - головний архітектор Києва Сергій Целовальник зазначив, що крім самої вартості будівництва тунелів, необхідно враховувати витрати на купівлю тунелепрохідного комплексу.

На його думку, в першу чергу в Києві необхідно будувати тунель в напрямку Позняки - Осокорки - Чапаївка - південне завершення Окружної дороги.

Броневицький нагадав, що всього в Києві передбачається будівництво семи автомобільних тунелів.

Він зазначив, що Інститут генплану Києва готує пропозиції владі міста про виставлення проектів будівництва тунелів на аукціон інвестиційних проектів.

Як повідомлялося раніше, Київська міськдержадміністрація має намір побудувати автомобільний тунель від станції метро Лівобережна до площі Перемоги. У даному проекті також зацікавлені світові компанії, зокрема французька Vinci і російський Автодор.

04.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250