Подарунки до весняних свят на Голосіївському проспекті від Mazda!

«Автоінтернешнл Метрополіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, оголошує про старт весняного сезонна подарунків *.

У березні придбання автомобіля в офіційного дилера Мazda, що на Голосіївському проспекті, 15 стало ще більш доступнішим!

З 1 по 31 березня 2011 року, кожен покупець автомобіля Мazda отримує подарунки паркувальний радар і сигналізацію *. Наявність паркувального радару дозволить вам впевненіше себе почувати в умовах тісних міських парковок. Сигналізація - це додаткова охоронна система Вашого автомобіля.

C 1 по 31 березня 2011 року, у Вас є можливість скористатися спеціальною кредитною програмою і придбати автомобіль Вашої мрії під 0% річних.

12 березня 2011 відбудеться День відкритих дверей під девізом «Змінилася Mazda - змінився світ!» Всі відвідувачі, потраплять у футуристичний світ Mazda, - світ сучасних технологій: повністю оновлений модельний ряд, тест-драйви, розіграші ВЕЛИКИХ і ДУЖЕ ВЕЛИКИХ знижок, незвичайні фото -сесії, DJ-сети від кращих DJ-їв України, спеціальний відео-контент, ультрасучасний брендинг, футуристичні костюми, відомі ведучі, унікальні відео-квести, ексклюзивні дегустації, дитячі ігри та розваги та багато іншого ...

Детальніше про умови акцій можна дізнатися за телефоном 044-537-06-26 або прочитати на сайті

* Мається на увазі знижка на автомобіль або покупка за 1грн. паркувального радара і сигналізації.

04.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250