Визначено кращіх фахівців з обслуговування автомобілів SEAT в Україні

Підбито підсумки всеукраїнського відбіркового туру міжнародного конкурсу «International Top Service People Contest 12». Переможцем став фахівець післяпродажного обслуговування компанії «Авто-Київ».

У рамках розвитку клієнтських програм, спрямованих на підвищення якості сервісного обслуговування та професійного зростання фахівців дилерських центрів SEAT, в цьому році Україна вперше приєдналася до міжнародного конкурсу «International Top Service People Contest 12» і провела національний відбірковий тур.

Щорічний міжнародний конкурс у сфері сервісного обслуговування автомобілів SEAT «Top Service People Contest» проводиться вже в 12 разів. Учасники з України в цьому році вперше отримали можливість підтвердити свою компетентність на міжнародному рівні.

Український етап стартував у жовтні 2010. У режимі он-лайн 35 фахівців з усіх регіонів України (Київ, Донецьк, Івано-Франківськ, Луганськ, Полтава, Рівне, Черкаси і т.д.) боролися за право називатися кращим технічним фахівцем SEAT в Україні і можливість взяти участь у фінальному міжнародному конкурсі «International Top Service People Contest 12», який буде проходити в Іспанії, місто Барселона, з 11 по 13 березня 2011 року.

Конкурсантам необхідно було пройти он-лайн тестування на навчальному порталі virtualcampus.seat.com: відповісти на низку технічних питань, пов'язаних з післяпродажним обслуговуванням автомобілів SEAT, виконати практичне завдання і продемонструвати навички роботи в таких технічних програмах, як Elsa Win, Elsa Pro і ETKA .

Переможцями визнані Павло Романенко (Автоцентр «Авто-Київ», м.Київ), Андрій Рубан (Технологічний центр «АвтоГор» (Бурос-М), м.Черкаси), які в середині березня візьмуть участь у міжнародному фіналі «International Top Service People Contest 12 »в Іспанії.

04.03.2011



рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250