24-27 березня відбудеться Перший етап Кубка Східної України з трофі-рейдів «Самарські Дебрі 2011»!

Видовищне змагання екіпажів на легкових повноприводних автомобілях і важкої колісної повнопривідної спецтехніці пройде в мальовничих місцях Дніпропетровської області в районі села Орлівщина і обіцяє бути гранично екстремальним. Незабутні враження та викид адреналіну гарантовані учасникам та глядачам!

Одна з найскладніших трофі-трас Україні та СНД, професійне суддівство, відповідність гонки міжнародним стандартам - незмінно привертають учасників і глядачів «Самарських нетрів» протягом п'яти років.

«Самарські Дебрі 2007» були одним з перших трофі-змагань, які проводилися на території України і СНД. У цей рік змагання зібрало більше двадцяти українських екіпажів і мало 10-годинний формат. З кожним наступним роком розширювався склад учасників, вводилися нові залікові групи, збільшувався час, що відпускається на проходження траси. Вже в 2009 році «Самарські Дебрі» офіційно стали першим етапом тестового Кубка України з трофі-рейдів. У тій гонці взяли участь 42 позашляховика в залікових групах: «Туризм», ТР1, ТР2, ТР3 і 11 квадроциклів в категорії ATV.

Високий рівень організації заходу викликає повагу, як автомобілістів, так і вболівальників.

Змагання відкриті для всіх любителів екстриму і яскравих видовищ. Взяти участь в «Самарських нетрях» можуть власники автомобілів, квадроциклів, нестандартного транспорту, які хочуть перевірити на міцність себе і своїх чотириколісних друзів. Боротьба з природними капризами, нестандартними ситуаціями і суперниками робить участь і перемогу подвійно приємною.

Трофі-рейди екстремальний і небезпечний вид спорту. Проходження деяких відрізків маршруту, в тому числі спецділянок, вимагає великих можливостей техніки, її максимальної надійності і високої підготовки учасників. Тому зазвичай автомобілі спеціально готують до участі у змаганні.

04.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250