За «ліві»документи водій Mercedes може сісти на два роки

Як повідомляє прес-служба ДАІ, в місті Гребінка Полтавської області нещодавно було затримано 44-річний водій Mercedes-Benz. З машини несло алкоголем, але пройти огляд чоловік відмовився. Міліціонери у присутності двох свідків склали адмінпротокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння).

Під час перевірки документів у інспекторів виникли підозри в достовірності талона ТО. Більш того, під час огляду самої машини і звірці номерних позначень кузова з записами у реєстраційних документах правоохоронці виявили невідповідності номерних агрегатів автомобіля з записами у свідоцтві про реєстрацію.

Як виявилося, за рішенням суду права у водія відібрали ще 2 лютого 2011 року. До цього чоловік вже тричі «попадався» за водіння в нетверезому вигляді. Перші два рази горе-водія просто штрафували і відправляли на громадські роботи, але на третій раз посвідчення в нього таки забрали.

Наразі відносно водія вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України (використання завідомо підроблених документів), що загрожує покаранням у вигляді обмеження волі на строк до двох років.

07.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250