Гроші, пиво, два стволи ... або детектив з результатами інтернет - квесту

Перший в Україні інтернет-квест, завершився. Дія гри відбувалася в популярній соціальній мережі Facebook, де учасники боролися за головний приз - 10 000 грн.

Сюжет квесту можна звести до наступного. На українських новинних порталах з'явилася новина про те, що у відомого гонщика й телеведучого Олексія Мочанова вкрали дорогу гітару. У наслідок виявилося, що це не новина кримінальної хроніки, а початок квесту. Користувачам пропонувалося взяти участь у розслідуванні злочину, впровадитися в банду «злочинців» і шляхом вирішення низки унікальних загадок знайти схованку з викупом, який грабіжники отримали за вкрадений інструмент.

За результатами квесту був знятий підсумковий відеоролик в стилі гангстерського кіно. За сюжетом детективи допитують спійманих злодіїв з банди "Кабани на колесах". Втім, фінальну крапку в розслідуванні може поставити лише головний свідок (переможець квесту).

Зйомки проходили відразу в декількох локаціях, включаючи кнайпу "Сіновал", в якій "Кабани" танцюють популярний серед андеграундних рухів hardbass, і занедбаний будинок навчальних корпусів театрального інституту на Львівській площі, де один з бандитів репетирує зі своїм драм-гуртком.

Фінал історії у відеоролику залишається відкритим, тому для тих, хто не встиг взяти участь в цьому році, ініціатор інтернет-квесту «Балтика № 0 Безалкогольне» дасть можливість проявити свою кмітливість у наступних іграх.

09.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250