У Криму п'яний пасажир електрички вирвав тримісний диван і розбив їм двері вагона

Під час поїздки на електричці з Сімферополя до Севастополя, п'яний чоловік приставав до пасажирів, відірвав від підлоги тримісний диван і розбив їм двері вагона.

Як зазначили в Лінійному відділенні станції Севастополь Управління МВС України на Придніпровській залізниці, пасажир їхав у другому вагоні електропоїзда і всю дорогу навмисне хуліганив, демонструючи неповагу до суспільства.

Чоловік бігав по вагону, з тамбура демонстративно пускав сигаретний дим у вагон через прочинені двері. Потім почав ставати ногами на сидіння і навіть заліз на багажну полицю.

Як пише видання, коли бігати і дертися по вагону йому набридло, порушник громадського порядку став нав'язливо приставати до пасажирів, не реагуючи на їх зауваження протягом години.

У ситуацію довелося втрутитися помічнику машиніста електропоїзда і провідникам-касирам. П'яний пасажир піддався їх домовленостям і перейшов у третій вагон. Але бешкетувати не перестав - вирвав тримісний диван і розбив їм скло автоматичних дверей вагона.

"Діючи з особливою зухвалістю затриманий пошкодив внутрішнє обладнання вагону ЕР1-227 07, чим заподіяв Сімферопольському депо Придніпровської залізниці матеріальних збитків на суму 88,04 грн", - повідомляють співробітники Лінійного відділу міліції.

Двом касирам, машиністу та помічнику машиніста за десять хвилин до прибуття поїзда вдалося скрутити порушника. Вони викликали співробітників Лінійного відділу міліції на станції Севастополь, які зустріли бешкетника на вокзалі і супроводили до чергової частини Ленінського райвідділу.

Порушено кримінальну справу, матеріали направлено до суду.

09.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250