Даішники знайшли престижний позашляховик через 2 роки після угону

Дорогущий Porsche Cayenne (його вартість близько $ 100 тис.) був викрадений в 2008-му році в Київській області у гостя з Ростова. Шахраї перебили номери на кузові і двигуні, і, зробивши фальшивий техпаспорт, швиденько продали його жителеві Донецька.

Новий власник, задоволений вдалою покупкою, два роки спокійно катався на позашляховику, навіть не підозрюючи про його кримінальне походження. Все було добре, поки на початку лютого його не зупинив патруль ДАІ. У інспектора виникли сумніви з приводу достовірності документів, і машину вирішили перевірити по внутрішній базі даних.

Після проведення експертизи, було встановлено, що даний Porsche Cayenne числиться в угоні з 2008 року. У підсумку, машину даішники конфіскували і, через російських колег, повідомили про знахідку справжньому власнику. За його словами, він вже і не сподівався коли-небудь побачити свою "ластівку".

Треба сказати, що це далеко не одиничний випадок, коли викрадені авто маскують під уже зареєстровані автомобілі. Також нещодавно в Донецьку заарештували ще дві машини "БМВ-Х6", які були в угоні і їздили з підробленими документами. Такі автомобілі ще називають двійниками.

09.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250