Україна припинила розслідування щодо імпорту шин з Білорусі

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі на своєму засіданні, 3 березня, припинила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну нових пневматичних автомобільних шин вироблених в Республіці Білорусь, без застосування антидемпінгових заходів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Раніше комісія встановила, що умови та обсяги імпорту в Україну шин білоруського походження, завдавали істотної шкоди національному товаровиробнику.

Разом з тим, 30 вересня 2010 року Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Білорусь підписали угоду про умови поставок в Україну автомобільних шин.

Документом передбачено, що протягом 2010 - 2012 рр. шини виробництва Республіки Білорусь поставляються в Україні в рамках узгоджених з білоруською стороною обсягів річних квот і не за демпінговими цінами. "Реалізація зазначеної угоди дозволила змінити ситуацію на внутрішньому ринку України та застосування антидемпінгових заходів не потрібно", - наголошується в повідомленні.

09.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250