Автомобілісти пригрозили владі "бензиновим Майданом"

Один з організаторів протестів підприємців на Майдані Незалежності в Києві, керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності Олександр Данилюк вважає, що уряд на чолі з Миколою Азаровим провокує «бензиновий» Майдан.

«Кабмін методично ігнорує процедуру проведення попередніх громадських консультацій щодо суспільно важливих питань. У даному випадку це вкрай неприпустимо, оскільки мова йде про ініціативу, втілення якої однозначно викличе різкий стрибок цін на всі категорії пального», - прокоментував Данилюк питання введення мит на імпорт нафтопродуктів.

На його думку, перш ніж сформувати свою позицію щодо цього, Кабмін зобов'язаний провести попередні громадські консультації, зокрема, невідкладно скликати Раду автомобілістів та автоперевізників при Кабміні.

«Форсуючи введення мита на імпортне паливо, Кабінет міністрів фактично провокує «бензиновий» Майдан, оскільки має намір відчутно полегшити кишеню мало не кожного громадянина України», - зазначив Данилюк.

Це взагалі здатне паралізувати економіку, оскільки вартість нафтопродуктів безпосередньо впливає на ціноутворення практично всіх товарів і послуг. Це буде крок до остаточної дестабілізації соціально-економічного становища в державі ".

Повідомляється, що звернення підтримали, зокрема, Професійна спілка таксистів України, Асоціація вантажоперевізників м. Києва, а також ряд інших профспілок автоперевізників і автоклубів України.

09.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250