Київпастранс планує до 2012 року повністю оновити рухомий склад швидкісного трамваю

До кінця 2011 року планується повністю оновити рухомий склад швидкісного трамваю.

Як повідомили в прес-службі КМДА, протягом 2011 року підприємство Київпастранс планує виконати капітальний ремонт 30-ти трамвайних вагонів в заводських умовах і поглиблений середній ремонт 50-ти вагонів на виробничих потужностях підприємства за кошти міського бюджету.

Крім того, за інформацією КМДА, у 2011 році для лінії швидкісного трамвая планується придбати 19-20 трамвайних потягів.

Сьогодні на швидкісній лінії працює 15 нових трамвайних поїздів, 16 трамвайних вагонів типу Т3 після капітального ремонту в заводських умовах і 21 трамвай типу Т3 і Т3М, середній термін експлуатації яких перевищує 26 років.

У КП Київпастранс, в свою чергу, відзначають, що тепер підвищені вимоги до відбору кадрів обслуговуючого персоналу і водіїв. Більше 90% водіїв, які працюють на лінії швидкісного трамвая, мають І клас кваліфікації.

Крім того, за інформацією комунального підприємства, зараз удосконалюється система технічного обслуговування і ремонтів - введено додатково "міжзмінне технічне обслуговування" і "поглиблені середні ремонти".

У КМДА нагадують, що з метою досягнення максимальної ефективності трамвайного сполучення для реконструйованої лінії швидкісного трамвая були придбані 12 нових трисекційних трамвайних потягів і 7 нових чотиривісних вагона.

10.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250