У Харкові на вулицях встановлять камери відеоспостереження

Схоже, до Євро-2012 Україну дійсно буде не впізнати. Тільки от якою ціною все це робиться ...

Віктор Янукович реконструює президентську резиденцію в Карпатах за десятки мільйонів гривень. Ще більше витрачається на облаштування вертолітних майданчиків у місцях, де вони потрібні хіба що тим, у кого є власний вертоліт чи літак. Можна згадати і закупівлю гібридних авто для міліції.

Тепер же до числа розтрат увійде і обладнання харківських вулиць камерами відеоспостереження. Звичайно, річ потрібна, але хіба зараз це так необхідно? Тим не менш, рішення вже прийнято і навіть встановлено 28 камер у місцях великого скупчення людей.

У міліції сподіваються, що такі заходи допоможуть не тільки навести порядок на дорогах, але і застережуть потенційних зловмисників від протиправних дій. Адже відео ретранслюється на встановлені у відділенні міліції монітори, а черговий, у разі необхідності, направляє на місце патрульний наряд. Вся інформація архівується і зберігається на спеціальному сервері.

Також планується зробити так, щоб нова цифрова версія відеоспостереження розпізнавала державні номера автомобілів, фіксувала швидкість їх руху, дату і час зйомки. 

10.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250