У Харкові з суботи подорожчає проїзд у метро, трамваях і тролейбусах

Нові тарифи затвердив у четвер виконком Харківської міської ради. Згідно з рішенням виконкому, всі тарифи піднімуться на 50 копійок. Проїзд в метро буде коштувати 2 грн., в трамваях і тролейбусах - 1,5 грн.

Раніше одна поїздка в метро коштувала 1,5 грн., У громадському міському транспорті - 1 грн. «Півтори гривні - це ціна обгрунтована. Вона не може бути радісною новиною, але це важливо для забезпечення роботи міського транспорту », - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Директор КП «Харківський метрополітен» Михайло Карамшук підкреслив, що кошти, виручені від підвищення тарифу, підуть «виключно на безпеку пасажирів». Зокрема, зазначив він, на відновлення та реконструкцію рухомого складу, модернізацію ескалаторного обладнання.

За словами віце-мера - директора департаменту економіки та комунального майна міськради Михайла Фатєєва, всі тарифи погоджені в профільних міністерствах, Держінспекції за цінами і Контрольно-ревізійному управлінні. Нові ціни набудуть чинності після опублікування рішення виконкому в газеті «Харьковские известия» - у суботу, 12 березня 2011 року.

11.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250