Ціновий коридор на бензин А-95 не перевищить 9,5 грн.

Вчора, 11 березня, на нараді експертно-аналітичної групи з питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів, були визначені межі цінового коридору на бензин і дизельне паливо в Україні.

Як повідомили в прес-службі Міненергоуголь, згідно з ухваленим рішенням верхня межа цінового коридору не перевищить 9,5 грн/л на бензин А-95 і 9,0 грн/л - на дизельне паливо.

У нараді, під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойко, взяли участь заступники Міністра, керівники профільних департаментів Міненергоуголь, державних та комерційних компаній, що працюють на ринку нафтопродуктів. Також у засіданні взяли участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Антимонопольного комітету України.

Як зазначив Юрій Бойко, ситуація, що склалася на ринку нафтопродуктів вимагає від усіх учасників зваженого підходу до ціноутворення на пальне.

"Бувають у держави складні часи, сьогодні настав момент, коли не можна використати ситуацію зі світовим зростанням цін на нафту, для того, щоб отримувати надприбутки, заробляючи на громадянах України", - зазначив Міністр

12.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250