Неекологічним машинам заборонять в'їзд у центр міст Європи

До 2050 року Європейська Комісія має намір "вислати" більшу частину автомобілів з бензиновими і дизельними моторами з історичних центрів європейських міст. Тим що залишилися тимчасово видадуть жовтий або зелений "квиток".

За планами Комісії Євросоюзу, років через сорок практично всі машини, оснащені двигунами внутрішнього згоряння, повинні зникнути з міських центрів. Паливні податки в Європі також повинні бути уніфіковані, причому набагато раніше. У найближчому майбутньому ставку податку швидше за все почнуть розраховувати на підставі коефіцієнта, який складе як мінімум половину від показника емісії CO2. Таким чином податкові виплати власників дизельних автомобілів істотно збільшаться. Наступного тижня Комісія ЄС офіційно представить свою "Білу книгу", в якій містяться конкретні пропозиції про спільні дії європейських країн у певних областях, в тому числі з питань екологічного благополуччя жителів Старого Світу. На основі пропозицій, викладених на сторінках "Білої книги з питань транспорту", в подальшому можуть бути розроблені відповідні нормативні документи.

Приблизно через два роки всім автомобілістам Європи почнуть видавати екологічні номери. Машини з жовтими і зеленими "економерамі" зможуть, з урахуванням деяких обмежень, в'їжджати в центр будь-якого міста, машини з червоними знаками туди взагалі не пускатимуть.

Нагадаємо, що нині в Німеччині отримали широкий громадський резонанс екологічні та суспільно-політичні розбіжності з приводу впровадження нового біопалива E10. Чергові глобальні екологічні ідеї європейських законодавців, так само як і протести водіїв, "вигнаних" з міських вулиць, навряд чи додадуть радості федеральному уряду, повідомляє відоме видання Handelsblatt.

12.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250