Chery представить в Україні новий компактний міський кросовер

З середини березня українським клієнтам буде запропонована ще одна модель, яка в першу чергу орієнтована на представників молодіжної аудиторії, що веде активний спосіб життя. Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні, компанія «Сі Ей Автомотів» (Група компаній УкрАВТО), 17 березня проведе презентацію компактного міського кросовера Chery Beat і оголосить ціни на новинку.

Новинка, ім'я якої Chery Beat, в своїй назві як не можна краще передає характер автомобіля. Яскравий дизайн інтер'єру та екстер'єру не залишить байдужим нікого, хто б не поглянув на цю модель: динамічні риси ліній екстер'єру та інтер'єру, що запам'ятовується форма головної і задньої оптики дозволять цьому автомобілю підкреслити натуру свого господаря або господині в міському потоці. А короткі передні і задні свеси, кліренс в 185 мм, пластикові накладки на передніх і задніх крилах, релінги на даху здатні витримувати навантаження до 50 кілограмів - це все знадобиться, якщо власник захоче відправиться на цьому автомобілі на відпочинок або на природу.

Крім цього в арсеналі новинки буде традиційно широкий список устаткування, яке дозволить зробити будь-яку, навіть саму тривалу поїздку комфортною. Автомобіль буде пропонуватися з одним варіантом двигуна, який працюватиме в парі з механічною коробкою передач. Згідно сучасних тенденцій «даун-сайзінга», двигун новинки буде малооб'ємним, але не дивлячись на це, буде досить потужним і економічним, щоб забезпечити хороші динамічні характеристики без шкоди для навколишнього середовища.

Детальні технічні характеристики стануть відомі відразу після презентації автомобіля, на якій будуть оголошені ціни і комплектації для українського ринку. Відразу ж після презентації, автомобілі почнуть надходити в дилерські центри, де з новинкою можна буде познайомитися ближче.

12.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250