Покупці автомобілів Chery отримують ряд переваг

З початком нового сезону, офіційний дистриб'ютор бренду Chery в Україні, компанія «Сі Ей Автомотів» (Група Компаній УкрАВТО), пропонує своїм клієнтам повністю оновлені моделі Chery, при покупці яких клієнт може заощадити 1500 грн. на покупці додаткового обладнання. Ще одним приємним сюрпризом до початку нового сезону є спеціальна кредитна програма з комерційним банком-партнером на купівлю нового покоління автомобілів Chery в кредит.

Купуючи новий автомобіль, клієнт, як правило, намагається зробити так, щоб покупка оптимально відповідала його очікуванням. Зрозуміло, це пов'язано з додатковими витратами. Придбання та встановлення сигналізації, антикорозійна обробка кузова, захист картера, встановлення додаткового акустичного обладнання, чохли на сидіння, це далеко не повний список того, що зазвичай встановлює власник на свій новий автомобіль.

Для того, щоб позбавити клієнта від мук вибору, що поставити, а від чого доведеться відмовитися, на ряд моделей Chery в період з 10 березня по 30 квітня діє спеціальна пропозиція, яка поширюється на моделі 2010 року випуску: один з лідерів продажів в своєму класі - сіті-кар Chery QQ з механічною трансмісією, седани Chery Elara, Chery A-13 і Chery Eastar, а також один з найпопулярніших в Україні представників сегменту компактних SUV - нове покоління кросовера Chery Tiggo. При покупці однієї з цих моделей, кожен клієнт зможе вибрати додаткове обладнання на суму 1500 грн ..

Якщо клієнт не має в своєму розпорядженні повної суми для покупки вподобаного автомобіля, спеціально для модельного ряду Chery комерційний банк-партнер спільно з офіційним дистриб'ютором бренду Chery в Україні розробив нову кредитну програму, яка орієнтована в першу чергу на клієнта. Програма максимально прозора і пропонує дійсно вигідні умови на придбання автомобіля Chery в кредит. Згідно з умовами нового кредитного продукту, кредит на купівлю однієї з моделей Chery нового покоління можна отримати строком на 12 місяців, маючи в своєму розпорядженні лише 10% від вартості вказаної на ціннику в салоні. При цьому програма не має прихованих чи явних комісійних виплат, як одноразових так і щомісячних, які, як правило, закладаються якщо мова йде про річну ставку на рівні 0.01% у гривні. Тобто за фактом, решту суми можна виплачувати протягом року практично без націнок за користування фінансовими коштами банку-партнера.

14.03.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250